Poprzez precyzję do powtarzalnej jakości.

Doświadczenie i wiedza.

Wiarygodność wykonywanych badań.

Potwierdzone kompetencje.

Parę słów o nas

AQM Lab Polska jest firmą polską, prowadzącą mikrobiologiczną działalność laboratoryjną, której korzenie sięgają laboratorium mikrobiologiczno-chemicznego AQM Laboratorios S.L w Hiszpanii.

AQM Lab Polska, powstało w myśl idei:

„Poprzez precyzję
do powtarzalnej jakości.”

W ten sposób firma dąży do osiągnięcia najwyższych kryteriów oceny laboratorium przez Klientów i wzrostu konkurencyjności firmy na rynku.Kierunkiem działalności spółki są badania mikrobiologiczne żywności - od surowca po gotowy produkt oraz środowiskowe – stan higieniczny zakładów.

Dzięki współpracy AQM Lab Polska z laboratorium hiszpańskim, zapewniamy usługę najwyższej jakości podpartą doświadczeniem i wiedzą na temat badań na światowym poziomie.

Analizy wykonywane są zgodnie z normami międzynarodowymi ISO, które dostosowane są do wszystkich rodzajów żywności dla zakładów przetwarzających mięso i ryby, producentów garmażu, dodatków i przypraw, producentów i przetwórców warzyw i owoców, marketów spożywczych i innych.

Firma działa zgodnie z obowiązującym polskim i międzynarodowym prawem, spełniając wszelkie koniecznie wymagania do prowadzenia tego typu działalności.